Op deze pagina staat de voorlopige indeling voor de zaaltrainingen van seizoen 2023/204. De trainingen allemaal plaats in de WRZV Sporthal.
WRZV Sporthal
Grote Voort 4
8041 AM Zwolle
038 422 6129
Team | Team | Trainers | Trainers | |
---|---|---|---|---|
Veld 1 | Veld 2 | Veld 1 | Veld 2 | |
16.30 - 17.00 uur | D1 | X | Myrthe / Nienke | |
17.00 - 17.30 uur | D1 | X | Myrthe / Nienke | |
17.30 - 18.00 uur | C1 | Keepers C/B? | Myrthe / Kelly | n.n.b. |
18.00 - 19.30 uur | C1 | Keepers C/B? | Myrthe / Kelly | n.n.b. |
18.30 - 19.00 uur | C1 | D2 | Myrthe / Kelly | n.n.b. |
19.00 - 19.30 uur | A1 | D2 | Lambert / Jordy | n.n.b. |
19.30 - 20.00 uur | A1 | JB1 | Lambert / Jordy | Roy |
20.00 - 20.30 uur | A1 | JB1 | Lambert / Jordy | Roy |
20.30 - 21.00 uur | Dames 1 | Dames 1 | Lambert | Lambert |
21.00 - 21.30 uur | Dames 1 | Heren 1 | Lambert | Erwin |
21.30 - 22.00 uur | Dames 1 | Heren 1 | Lambert | Erwin |
Team | Team | Trainers | Trainers | |
---|---|---|---|---|
Veld 1 | Veld 2 | Veld 1 | Veld 2 | |
17.30 - 18.00 uur | Stationstraining E jeugd | Stationstraining E jeugd | Eshter / Miranda / Sanne / Marit / Iris? / Francis? | x |
18.00 - 18.30 uur | Stationstraining E jeugd | Stationstraining E jeugd | Eshter / Miranda / Sanne / Marit / Iris? / Francis? | x |
18.30 - 19.00 uur | B1 | B2 | Jerry | Joop / Michelle |
19.00 - 19.30 uur | B1 | B2 | Jerry | Joop / Michelle |
19.30 - 20.00 uur | Dames 2 | Dames 3 | Erwin | zelf verzorgen |
20.00 - 20.30 uur | Dames 2 | Dames 3 | Erwin | zelf verzorgen |
20.30 - 21.00 uur | Heren 1 | Heren 1 | Erwin | Erwin |
21.00 - 21.30 uur | Midweek 1 | Midweek 2 | zelf verzorgen | zelf verzorgen |
21.30 - 22.00 uur | Midweek 1 | Midweek 2 | zelf verzorgen | zelf verzorgen |
Team | Team | Team | Trainers | Trainers | Trainers | |
---|---|---|---|---|---|---|
Veld 1 | Veld 2 | Veld 3 | Veld 1 | Veld 2 | Veld 3 | |
17.30 - 18.00 uur | F1 | E3 | E2 | Ronald | Lianne / Marit | Miranda / Sanne |
18.00 - 18.30 uur | F1 | E3 | E2 | Ronald | Lianne / Marit | Miranda / Sanne |
18.30 - 19.30 uur | NIET | BESCHIKBAAR | IVM | G-VOETBAL | ||
19.30 - 20.00 uur | C1 | x | B1 | Myrthe / Lambert | x | Jerry |
20.00 - 20.30 uur | C1 | x | B1 | Myrthe / Lambert | x | Jerry |
20.30 - 21.00 uur | Dames 1 | x | Dames 3 | Lambert | x | zelf verzorgen |
21.00 - 21.30 uur | Dames 1 | x | Dames 3 | Lambert | x | zelf verzorgen |
21.30 - 22.00 uur | Dames 1 | x | Dames 1 | Lambert | x | Lambert |
Team | Team | Trainers | Trainers | |
---|---|---|---|---|
Veld 1 | Veld 2 | Veld 1 | Veld 2 | |
17.30 - 18.00 uur | D1 | E1 | Monique / Nienke | Francis /Iris |
18.00 - 18.30 uur | D1 | E1 | Monique / Nienke | Francis /Iris |
18.30 - 19.30 uur | NIET | BESCHIKBAAR | IVM | G-VOETBAL |
19.30 - 20.00 uur | dames2 | A1 | Erwin | Lambert / Jordy |
20.00 - 20.30 uur | dames2 | A1 | Erwin | Lambert / Jordy |
20.30 - 21.00 uur | Heren 1 | A1 | Erwin | Lambert / Jordy |
21.00 - 21.30 uur | Heren 1 | Heren 1 | Erwin | Erwin |
21.30 - 22.00 uur | Heren 1 | Heren 1 | Erwin | Erwin |
Team | Team | Trainers | Trainers | |
---|---|---|---|---|
Veld 1 | Veld 2 | Veld 1 | Veld 2 | |
17.30 - 18.00 uur | D2 | Keepers E / D | n.n.b. | Dominique / Naomi / Elaine |
18.00 - 18.30 uur | D2 | Keepers E / D | n.n.b. | Dominique / Naomi / Elaine |
18.30 - 19.00 uur | B2 | JB1 | Joop / Michelle | n.n.b. |
19.00 - 19.30 uur | B2 | JB1 | Joop / Michelle | n.n.b. |