• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle HS1

  • Travelbags/HV Zwolle HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meij, Erwin van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 14:00Cabezota HS2 (h) - Travelbags/HV Zwolle HS1 (h)Sporthal U.T.
    30 okt. 12:50Travelbags/HV Zwolle HS1 (h) - Erix HS2 (h)WRZV-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.HS1 lok (h) - Quintus (H) HS2 (h)25 - 12
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle HS1 ( Poule NO-Oost HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HS1 lok11002512132
    2Erix HS21100241682
    3AHV Achilles HS31010131301
    4Cabezota HS21010131301
    5Erix HS300000000
    6HCW HS200000000
    7Schalkhaar/DSC/Heeten HS200000000
    8Langeveen HS110011624-80
    9Quintus (H) HS210011225-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Born, DaanSpelend teamlid
    Bos, MarkSpelend teamlid
    Chrispijn, PascalSpelend teamlid
    Enters, ElyoeSpelend teamlid
    Horstra, LarsSpelend teamlid
    Postema, RoySpelend teamlid
    Veerman, SietseSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Cabezota HS2 (h)

    VS

    Travelbags/HV Zwolle HS1 (h)

    23 oktober 202214:00 uur
    Sporthal U.T. zaal 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle HS1

    Heren Senioren

    25,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd