• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle HC1

  • Travelbags/HV Zwolle HC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinke, John tenTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle HC1 (3420 Heren C-Jeigd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Simons/ HV Artemis '15 HC113130044812532326
    2Quintus HC113101231620111521
    3Duiven HC1127142552371815
    4HCW HC1116231721353714
    5Travelbags/HV Zwolle HC112507186275-8910
    6AHV Achilles HC113409207239-328
    7Erix HC1132011126316-1904
    8HV Havana HC1110011108290-1820
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinke, Jelle TenSpelend teamlid
    Haar, Devlin van 'tSpelend teamlid
    Zwerink, JasperSpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle HC1

    Heren C-Jeigd

    15,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd