• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle HB1

  • Travelbags/HV Zwolle HB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chrispijn, EricTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Travelbags/HV Zwolle HB1 (h) - Handbal Twente (O) HB2 (h)27 - 24
    11 mei.DFS Arnhem HB1 (h) - Travelbags/HV Zwolle HB1 (h)10 - 0
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle HB1 (3320 Heren B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Minerva HB118170156837619234
    2AHV Achilles HB11612133652699625
    3Duiven HB115120339825714124
    4AHV Achilles HB217719359401-4215
    5Travelbags/HV Zwolle HB1165011304384-8010
    6DFS Arnhem HB110307205244-396
    7Udi 1896 HB1132011220340-1204
    8Handbal Twente (O) HB2172015267415-1484
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chrispijn, PascalSpelend teamlid
    Enters, ElyoeSpelend teamlid
    Keijl, NathanSpelend teamlid
    Redder, MorrisonSpelend teamlid
    Stege, BerndSpelend teamlid
    Wakker, SilvanSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle HB1

    Heren B-Jeugd

    19,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd