• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle DS1

  • Travelbags/HV Zwolle DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen op de Haar, HelmaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Jansen op de Haar, HelmaOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.DS1 2018-2019 (d) - SDOL DS1 (d)23 - 25
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS121161462345516833
    2Plus Severijn/Heeten DS122143558246811431
    3E&O DS220140652441211228
    4SV Nieuw Heeten DS12113264944415328
    5Morrenhof Jansen/Dalfsen DS12114075995564328
    6Cometas DS12113174594362327
    7Cirkeltijgers DS12293105855414421
    8SDOL DS122100125355122320
    9DS1 2018-2019217212432496-6416
    10HVZ-Vivendi DS1205114404454-5011
    11HVE 2000 DS1223118407615-2087
    12JD Techniek/Hurry Up DS1211218351609-2584
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Englezos, ValasiaSpelend teamlid
    Kim, MarleenSpelend teamlid
    Meij, Eva van derSpelend teamlid
    Meijer, LeonieSpelend teamlid
    Onderberg, TaylorSpelend teamlid
    Zeijderveld, CarlienSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle DS1

    Dames Senioren (L)

    20,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,62

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,76

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd