• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle DB1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertOverige stafTeammanager
    Winkel, Esther van deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 17:40AHV Achilles DB2# (d) - Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)Mheenpark
    7 feb. 11:30Travelbags/HV Zwolle DB1 (d) - Nijhof/Broekland DB2 (d)Sporthal Zwolle Zuid
    21 feb. 10:00SV Schalkhaar DB1 (d) - Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)Schalkhaar Sporthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jan.DB1 (d) - PCA/Kwiek DB2 (d)
    16 jan.SC Klarenbeek DB1 (d) - DB1 (d)
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DB1 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, SuzanSpelend teamlid
    Kolk, Naomi van derSpelend teamlid
    Meiberg, KristelSpelend teamlid
    Nijhof, MellanieSpelend teamlid
    Pluim, XavieSpelend teamlid
    Schaddenhorst, JolienSpelend teamlid
    Schinkel, LynnSpelend teamlid
    Vos, JetSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    AHV Achilles DB2# (d)

    VS

    Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)

    30 januari 202117:40 uur
    Mheenpark zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle DB1

    Dames B-Jeugd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd