• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle DB1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertOverige stafTeammanager
    Winkel, Esther van deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DB1 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, SuzanSpelend teamlid
    Kolk, Naomi van derSpelend teamlid
    Meiberg, KristelSpelend teamlid
    Nijhof, MellanieSpelend teamlid
    Pluim, XavieSpelend teamlid
    Schaddenhorst, JolienSpelend teamlid
    Schinkel, LynnSpelend teamlid
    Vos, JetSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle DB1

    Dames B-Jeugd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd