• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle DB1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertOverige stafTeammanager
    Winkel, Esther van deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. AFGELASTNijhof/Broekland DB2 (d) - Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)Nijhof Sporthal
    8 nov. AFGELASTTravelbags/HV Zwolle DB1 (d) - SV Schalkhaar DB1 (d)Sporthal Zwolle Zuid
    14 nov. 12:40Auto van Ewijk/LHC DB1 (d) - Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)Heidepark
    22 nov. 11:00Travelbags/HV Zwolle DB1 (d) - CVO DB1 (d)Sporthal Zwolle Zuid
    28 nov. 17:00Auto Service/Haarle DB1 (d) - Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)Veldkamp de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.DB1 (d) - AHV Achilles DB2# (d)
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DB1 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, SuzanSpelend teamlid
    Kolk, Naomi van derSpelend teamlid
    Meiberg, KristelSpelend teamlid
    Nijhof, MellanieSpelend teamlid
    Pluim, XavieSpelend teamlid
    Schaddenhorst, JolienSpelend teamlid
    Schinkel, LynnSpelend teamlid
    Vos, JetSpelend teamlid

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Auto van Ewijk/LHC DB1 (d)

    VS

    Travelbags/HV Zwolle DB1 (d)

    14 november 202012:40 uur
    Heidepark zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle DB1

    Dames B-Jeugd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd