• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Travelbags/HV Zwolle D1

  • Travelbags/HV Zwolle D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Landman - Broekhart, MirandaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Morsink, JanetOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Travelbags/HV Zwolle D1 (g) - Plus Severijn/Heeten D1 (g)20 - 25
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek D116160047819128732
    2Nijhof/Broekland D11613123662897727
    3Plus Severijn/Heeten D11712143502727825
    4Travelbags/HV Zwolle D114707262269-714
    5Overwetering D1157083172892814
    6SC Klarenbeek D196031911474412
    7Wijhe '92 D1154110283315-329
    8Voorwaarts D1143011268370-1026
    9SDOL D1142111192337-1455
    10Auto van Ewijk/LHC D1161015179407-2282
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinke, Kelsey tenSpelend teamlid
    Landman, SanneSpelend teamlid
    Ophoff, MaritSpelend teamlid
    Wessel, MaudSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Travelbags/HV Zwolle D1

    D-Jeugd

    18,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd