• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • HS1 Zaal man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Attema, SjoukeSpelend teamlid
    Borst, DennisSpelend teamlid
    Hendriks, JordySpelend teamlid
    Kan, HansSpelend teamlid
    Klomp, IgorSpelend teamlid
    Postema, RoySpelend teamlid
    Rigter, LesleySpelend teamlid
    Saathoff, EikoSpelend teamlid
    Schutte, PascalSpelend teamlid
    Talens, RikSpelend teamlid
    Velzel, Frank vanSpelend teamlid
    Wiele, Arno teSpelend teamlid
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Born, PeterTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Leusink, ArjanOverige stafTeammanager
    Leusink, ArjanOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld ZaalTrainer
    Dinsdag20:30-22:00 uurZaal 1WRZVPeter Born
    Vrijdag20:30-22:00 uurZaal 1Sporthal Zwolle ZuidPeter Born
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Havana HS117170051134017134
    2Quintus HS117140350633716928
    3Cabezota HS117140350438511928
    4Huissen/DFS Arnhem HS2178184344161817
    5HS1 lok17809427437-1016
    6Reehorst HS217809429442-1316
    7UGHV HS2186111412490-7813
    8Blauw Wit HS1175111433516-8311
    9Plus Severijn/Heeten-Schalkhaar HS1184212484561-7710
    10Ha-STU HS2184212406508-10210
    11Minerva HS1173113442556-1147
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.Reehorst HS2 (h) - HS1 lok (h)
    5 apr.HS1 lok (h) - Cabezota HS1 (h)