• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DS3 Zaal vrouw

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Patjanan, JoopTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Woensdag19:00-20:00 uurZaal 4 & 5On CampusJoop Patjanan
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 16:45Plus Severijn/Heeten DS3 (d) - Travelbags/HV Zwolle DS3 (d)Heeten Sporthal
    2 feb. 14:50Travelbags/HV Zwolle DS3 (d) - SC Klarenbeek DS2 (d)Sporthal Zwolle Zuid
    8 feb. 20:30Voorwaarts DS4 (d) - Travelbags/HV Zwolle DS3 (d)Jachtlust
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DS3 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS312110139423416022
    2AH van de Worp/H.H.Z.D. DS212110138023614422
    3SDOL DS2128042902533716
    4Voorwaarts DS4117042752403514
    5Brummen DS1126152101981213
    6SC Klarenbeek DS2106042582065212
    7Plus Severijn/Heeten DS311308225257-326
    8Overwetering DS311218206257-515
    9AHV Achilles DS2111010139347-2082
    10DS3 2018-2019121011169318-1492
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.AH van de Worp/H.H.Z.D. DS2 (d) - DS3 2018-2019 (d)37 - 9
    19 jan.DS3 2018-2019 (d) - AHV Achilles DS2 (d)24 - 13