• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DS3 Zaal vrouw

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Patjanan, JoopTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Woensdag19:00-20:00 uurZaal 4 & 5On CampusJoop Patjanan
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DS3 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH van de Worp/H.H.Z.D. DS217160155131723432
    2Morrenhof Jansen/Dalfsen DS315140147829818028
    3SDOL DS21510053563243220
    4SC Klarenbeek DS2159063713205118
    5Brummen DS1168262842483618
    6Voorwaarts DS4158163733264717
    7Plus Severijn/Heeten DS3165011336357-2110
    8Overwetering DS3154110282337-559
    9DS3 2018-2019161015245434-1892
    10AHV Achilles DS2161015203518-3152
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Morrenhof Jansen/Dalfsen DS3 (d) - DS3 2018-2019 (d)
    5 apr.DS3 2018-2019 (d) - Overwetering DS3 (d)