• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DS1 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Berghorst, CheriseSpelend teamlid
    Englezos, DespinaSpelend teamlid
    Englezos, ValasiaSpelend teamlid
    Jans, MariskaSpelend teamlid
    Laan, Annelot van deSpelend teamlid
    Lensing, FloorSpelend teamlid
    Mennink, MichelleSpelend teamlid
    Oerbekke, SharmaineSpelend teamlid
    Onderberg, TaylorSpelend teamlidDoelverdediger
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Bouwman, LambertOverige stafAIS-contactpersoon
    Dokter - Veer, Suzan van 'tOverige stafAIS-contactpersoon
    Dokter - Veer, Suzan van 'tOverige stafBegeleider
    Rigter-Patjanan, EsmeraldaOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag20:00-21:30 uurZaal 4 & 5On CampusLambert Bouwman
    Vrijdag19:00-20:30 uurZaal 1Sporthal Zwolle ZuidLambert Bouwman
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pacelli DS122200262044217840
    2Lettele DS122190367547819738
    3ESCA-Handbal DS12211011497495220
    4HVBS DS1229211514547-3320
    5DS1 2018-20192210012547588-4120
    6Bentelo DS2229112532553-2119
    7T.V.O. DS1229112488550-6219
    8Wesepe DS1228212556579-2318
    9Overwetering DS1228212508545-3718
    10OBW DS1229013509554-4518
    11W.H.C. DS1228113442490-4817
    12DFS Arnhem DS1227114501568-6715
  • Uitslagen

    Geen informatie