• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DS1 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Englezos, DespinaSpelend teamlid
    Jans, MariskaSpelend teamlid
    Kim, MarleenSpelend teamlid
    Laan, Annelot van deSpelend teamlid
    Lensing, FloorSpelend teamlid
    Lorkeers, NaoomiSpelend teamlid
    Velde, Lisa van derSpelend teamlid
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Bouwman, LambertOverige stafAIS-contactpersoon
    Onderberg, TaylorOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag20:00-21:30 uurZaal 4 & 5On CampusHermann Dalbke
    Donderdag20:30-22:00 uurZaal 1WRZV SporthalHermann Dalbke
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lettele DS119190059642017638
    2ESCA-Handbal DS11911354904583225
    3Nijhof/Broekland DS11911264784027624
    4DFS Arnhem DS11910274534292422
    5HVBS DS11910094514351620
    6DS1 2018-201919739464483-1917
    7Wesepe DS1197210447472-2516
    8Bentelo DS2197210420534-11416
    9Overwetering DS1197111429482-5315
    10OBW DS1196112437450-1313
    11W.H.C. DS1194312431481-5011
    12T.V.O. DS1195113402452-5011
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Overwetering DS1 (d) - DS1 2018-2019 (d)
    5 apr.DS1 2018-2019 (d) - W.H.C. DS1 (d)