• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DB2 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Awad, YamamSpelend teamlid
    Kleen, DemiSpelend teamlid
    Mac-Lean, EsmeeSpelend teamlid
    Ruiter, Demi deSpelend teamlid
    Schakelaar, LauraSpelend teamlid
    Vermeulen, CaitlynSpelend teamlid
    Voulon, VeroniqueSpelend teamlid
    Wijs, LisaSpelend teamlid
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Beek, Roxan vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag18:00-19:00 uurZaal 4 & 5On CampusAnnelot van der Laan
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DB2 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Auto van Ewijk/LHC DB216160033113719432
    2Wesepe DB116121331417713725
    3SC Klarenbeek DB11612042591758424
    4SV Schalkhaar DB21610151951425321
    5SV Nieuw Heeten DB216709228227114
    6Auto Service/Haarle DB2166010234256-2212
    7Voorwaarts DB2 #166010212235-2312
    8AHV Achilles DB3#161015106312-2062
    9DB216101581299-2182
  • Uitslagen

    Geen informatie