• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DB2 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Awad, YamamSpelend teamlid
    Gerrits, AnneSpelend teamlid
    Kleen, DemiSpelend teamlid
    Mac-Lean, EsmeeSpelend teamlid
    Ruiter, Demi deSpelend teamlid
    Schakelaar, LauraSpelend teamlid
    Vermeulen, CaitlynSpelend teamlid
    Voulon, VeroniqueSpelend teamlid
    Wijs, LisaSpelend teamlid
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Beek, Roxan vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag18:00-19:00 uurZaal 4 & 5On CampusAnnelot van der Laan
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 15:45Travelbags/HV Zwolle DB2 (d) - SV Schalkhaar DB2 (d)WRZV-hal
    26 jan. 14:00SV Nieuw Heeten DB2 (d) - Travelbags/HV Zwolle DB2 (d)Sporthal de Belte
    2 feb. 10:40Travelbags/HV Zwolle DB2 (d) - Atlantis Dronten DB1 # (d)Sporthal Zwolle Zuid
    17 feb. 09:45Travelbags/HV Zwolle DB2 (d) - Auto Service/Haarle DB2 (d)Sporthal Zwolle Zuid
  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DB2 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Auto van Ewijk/LHC DB211110025711714022
    2Wesepe DB112101125111813321
    3SC Klarenbeek DB1118031951108516
    4SV Schalkhaar DB2117131451054015
    5Auto Service/Haarle DB2105051731591410
    6SV Nieuw Heeten DB2115061701571310
    7Voorwaarts DB2 #12507170173-310
    8AHV Achilles DB3#1120978181-1034
    9DB211101060209-1492
    10Atlantis Dronten DB1 #121011106276-1702
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 jan.DB2 (d) - Wesepe DB1 (d)3 - 21
    12 jan.Voorwaarts DB2 # (d) - DB2 (d)19 - 3