• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • DA1 Zaal vrouw

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rigter, LesleyOverige stafTeammanager
    Rigter-Patjanan, EsmeraldaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag19:00-20:30 uurZaal 5On CampusEsmeralda Rigter-Patjanan
    Donderdag19:30-21:00 uurZaal 1WRZVEsmeralda Rigter-Patjanan
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS DA119170244932612334
    2Huissen HV DA118140437323314028
    3AH van de Worp/H.H.Z.D. DA11912253953227326
    4DA11913063833245926
    5Overwetering DA11912074774146324
    6HV Holten DA11811163943643023
    7Voorwaarts DA1187011420466-4614
    8Nijhof/Broekland DA1196211307377-7014
    9PCA/Kwiek DA2196013350372-2212
    10Plus Severijn/Heeten DA1196013319410-9112
    11CVO DA1193115297394-977
    12Auto Service/Haarle DA1182016313475-1624
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.DA1 (d) - Plus Severijn/Heeten DA1 (d)
    5 apr.Huissen HV DA1 (d) - DA1 (d)