• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • D2 Zaal gemengd

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gelder, Dominique vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Dinsdag17:30-18:30 uurZaal 1WRZVSophie van den Belt
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Morrenhof Jansen/Dalfsen D21714123142348029
    2SDOL D11713132852186727
    3PCA/Kwiek D31713042782017726
    4SC Klarenbeek D117111533122910223
    5Nijhof/Broekland D1178092862721416
    6AH van de Worp/H.H.Z.D. D187101491034615
    7SV Nieuw Heeten D116619243278-3513
    8Auto van Ewijk/LHC D2176110257272-1513
    9Overwetering D2174112223269-469
    10Voorwaarts D2172114190321-1315
    11D2820691125-344
    12Auto Service/Haarle D1162014181306-1254
  • Uitslagen

    Geen informatie