• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • C1 Zaal vrouw

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwman, LambertOverige stafTeammanager
    Winkel, Esther van deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Zaal Trainer
    Woensdag18:30-19:30Zaal 5On CampusKaylee Hendriks
    Vrijdag18:30-19:30Zaal 1Sporthal Zwolle ZuidKaylee Hendriks
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Travelbags/HV Zwolle DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DC116140236926710228
    2CVO DC11611323472668125
    3Voorwaarts DC11610153652669921
    4AHV Achilles DC11610063213002120
    5DC11710072702383220
    6Overwetering DC117818304302217
    7Auto van Ewijk/LHC DC116709304348-4414
    8SC Klarenbeek DC17412118106129
    9PCA/Kwiek DC2163112349401-527
    10Plus Severijn/Heeten DC1163112220330-1107
    11ABS DC1171016200343-1432
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.Auto van Ewijk/LHC DC1 (d) - DC1 (d)