• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Hierbij zijn de voorlopige teamindelingen jeugd voor het seizoen 2022-2023 beschikbaar gesteld.

     

     

    Indien er vragen zijn over de teamindeling, deze graag mailen naar de TC via email tc@hvzwolle.nl

     

     

    We zijn nog druk bezig met het indelen van de coaches en trainers. Zodra we dit rond hebben dan zullen we jullie hierover informeren.

     

     

     

    UPDATE (18-05-2022): kleine wijzigingen teamindeling en trainer/coach toegevoegd

     

     

    Categorie F:

     

     

     

     

     

    F1
         
    1 Marlou van den Berg
    2 Jula Brijan
    3 Mart Kampman
    4 Bas Kampman
    5 Amy Lockley
    6 Brecht Strating
    7 Julian Smit
    8 Veerle Dijkstra
         
    NSL Lars van Eck

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Sanne Carabain
    Trainer(s):  Lianne Borgert
       Ronald Oosting

     

     

     

     

     

     

     

    Categorie E:

     

     

     

     

     

     

     

    E1
         
    1 Feline Rijers
    2 Elin Noordman
    3 Aniek van Orden
    4 Vieje de Jong
    5 Djaylin ten Brinke
    6 Niek van der Burg
    7 Jinthe Trip
    8 Silke de Vries

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Cindy Noordman
       
    Trainer(s):  Iris Kouwen
       Britt Born & Nienke Voulon

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    E2
         
    1 Nouk Ambergen
    2 Saar de Jong
    3 Thije Borgert
    4 Evy Lankhorst
    5 Marinke During
    6 Sam Kanis
    7 Evan de Vries
    8 Jolien van der Kolk

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Lianne Borgert
       Ronald Oosting
    Trainer(s):  Kirsten Hop
       
       

     

     

     

     

     

     

     

    Categorie D:

     

     

     

     

     

     

     

    D1
         
    1 Zoey van der Bol
    2 Dewi Drost
    3 Isis Westerhof
    4 Anne-Fleur Trip
    5 Maureen Houtzeel
    6 Dynaisha Patjanan
    7 Yaira Visscher
    8 Kiriana Ubro
    9 Kirsten van Batenburg
    10 Tess Laumans
    11 Eva van 't Klooster
    12 Milana Ubro
         

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach: Kirsten van de Bol
      Marsha Patjanan
    Trainer(s): Joop Patjanan
      Kelly van der Giessen

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JD1
         
    1 Sibren Huinink
    2 Ian Lokhorst
    3 Jasper  Zwerink
    4 Mels  Hesta
    5 Ture Verburg
    6 Florian Houtzeel
    7 Ralph  ter Horst
    8 Daan  van Gelder

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Patrick Dania (1x)
    Trainer(s):  MariĆ«lle van Gelder
       Nog een ouder

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Categorie C:

     

     

     

     

     

    C1
         
    1 Naomi Eilander(K)
    2 Lisanne van Nieuwenhoven
    3 Maud Wessel
    4 Kelsey ten Brinke
    5 Kyra Visscher
    6 Noa Laumans
    7 Sanne Landman
    8 Jorien de Vos
    9 Lot Elshof
    10 Marit Ophoff

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Monique Horstra
       Jerry Wessel
    Trainer(s):  Monique Horstra
       Jerry Wessel

     

     

     

     

     

     

     

    C2
         
    1 Lisanne Dokter (K)
    2 Madelen Blaauwgeers
    3 Hanna Onland
    4 Tamar Stoel
    5 Floor de Jonge
    6 Eva Brouwer
    7 Mayla Vos
    8 Vera ter Horst
    9 Nahla Haanstra
    10 Lara  Chrispijn
    11 Marel Visscher

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  ???
       
       
    Trainer(s):  Michelle Mac-Lean (1x)
       Marin van 't Veer (1x)

     

     

     

     

     

     

     

    Categorie B:

     

     

     

     

     

     

     

    JB1
         
    1 Jord Veenstra
    2 Morrison Redder
    3 Silvan Wakker
    4 Jelle ten Brinke
    5 Stijn Broekhart
    6 Ivar Dekker
    7 Midas  Heinhuis
    8 Robin  Evers
         
         

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach: John ten Brinke
      Henk Heinhuis
      Ronald Broekhart
    Trainer(s): Roy Postema

     

     

     

     

     

     

     

    B1
         
    1 Chanel Seine
    2 Romy Rubingh
    3 Anniek Dalhuizen
    4 Kirstin Hop
    5 Milou Grootenhuis
    6 Hedwig Hofstede
    7 Yara Pluim
    8 Amber Wessel
    9 Nienke Voulon
         
    NSL Sennah Nap

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Merijan ter Wiele
       Judith Bovenhuis
    Trainer(s):  Carlien Zeijderveld
       Eva van der Meij

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    B2
         
    1 Eline Boks
    2 Britt Born
    3 Sanne Schinkel
    4 Mara Mafait
    5 Elies van Helden
    6 Lynn Vlijm
    7 Tess Vlijm
    8 Bente Krol
    9 Sara Hasselman
         
    NSL Anna van de Ruit

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  ???
       
    Trainer(s):  Patrick Dania (1x)

     

     

     

     

     

     

     

    Categorie A:

     

     

     

     

     

    A1
         
    1 Lynn Schinkel
    2 Jolien Schaddenhorst
    3 Jet Vos
    4 Mellanie Nijhof
    5 Kristel Meiberg
    6 Suzan Dijkstra
    7 Nikki Lindeboom
    8 Merle Horstra
    9 Yinthe Schaddenhorst
    10 Xavie Pluim
    11 Emma Stangenberger

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Coach:  Lambert Bouwman
       
    Trainer(s):  Lambert Bouwman