• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Hierbij zijn de voorlopige teamindelingen jeugd voor het seizoen 2021-2022 beschikbaar gesteld.

    Indien er vragen zijn over de teamindeling, deze graag mailen naar de TC via email tc@hvzwolle.nl

    We zijn nog druk bezig met het indelen van de coaches en trainers. Zodra we dit rond hebben dan zullen we jullie hierover informeren.

     

    Categorie F:

    Team Naam
    F1 Nouk Ambergen
    F1 Evy Lankhorst
    F1 Thije Borgert

     

    Categorie E:

    Team Naam
    E1 Dynaisha Patjanan
    E1 Yaira Visscher
    E1 Kiriana Ubro
    E1 Kirsten van Batenburg
    E1 Tess Laumans
    E1 Milana Ubro
    E1 Eva van 't Klooster
    E1 David Landman

     

    Team

    Naam
    E2 Rona van Hoorn
    E2 Doreen Eikenaar
    E2 Isis Berghorst
    E2 Elin Noordman
    E2 Djaylin ten Brinke
    E2 Daan van Gelder
    E2 Feline Rijers
    E2 Anniek van Orden
    E2 Niek van der Burg
    E2 Florian Houtzeel

     

    Categorie D:

    Team Naam
    D1 Kelsey ten Brinke
    D1 Maud Wessel
    D1 Lisanne van Nieuwenhoven
    D1 Marit Ophoff
    D1 Lot Elshof
    D1 Sanne Landman
    D1 Tamar Stoel
    D1 Jorien de Vos
    D1 Lotte van Es

     

    Team Naam
    D2 Floor de Jonge
    D2 Zoey van der Bol
    D2 Louis de Vries
    D2 Mels Hesta
    D2 Ture Verburg
    D2 Oscar de Jong
    D2 Maureen Houtzeel
    D2 Eva Brouwer
    D2 Dewi Drost
    D2 Guusje Oosterbaan

     

    NSL Madelief van der Kolk

     

    Categorie C:

    Team Naam
    JC1 Devlin van 't Haar
    JC1 Robin Evers
    JC1 Jelle ten Brinke
    JC1 Stijn Broekhart
    JC1 Midas Heinhuis
    JC1 Jesse Grit
    JC1 Jasper Zwerink
    JC1 Lenny Dam
    JC1 Jesper van 't Klooster
    JC1 Sibren Huinink

     

    NSL Thomas Kleinlugtenbelt

     

    Team Naam
    C1 Naomi Eilander (K)
    C1 Yara Pluim
    C1 Amber Wessel
    C1 Lynn Vlijm
    C1 Tess Vlijm
    C1 Britt Born
    C1 Sara Hasselman
    C1 Mara Mafait

     

    Team Naam
    C2 Lisanne Dokter (K)
    C2 Lara Chrispijn
    C2 Anouk Alma
    C2 Sanne Schinkel
    C2 Mayla Vos
    C2 Noa Laumans
    C2 Kyra Visscher
    C2 Elies van Helden

     

    Team Naam
    C3 Eline Boks
    C3 Madelen Blaauwgeers
    C3 Vera ter Horst
    C3 Alyn Pansier
    C3 Mees van der Knokke
    C3 Kaylee Lokhorst
    C3 Hanna Onland
    C3 Daimy Wensink

     

    Categorie B:

    Team Naam
    JB1 Jord Veenstra
    JB1 Pascal Chrispijn
    JB1 Silvan Wakker
    JB1 Luuk Dokter
    JB1 Elyoe Enters
    JB1 Morrison Redder
    JB1 Nathan Keijl
    JB1 Bernd Stege

     

    Team Naam
    B1 Lynn Schinkel
    B1 Jolien Schaddenhorst
    B1 Jet Vos
    B1 Mellanie Nijhof
    B1 Xavie Pluim
    B1 Kristel Meijberg
    B1 Suzan Dijkstra
    B1 Nikki Lindeboom
    B1 Yinthe Schaddenhorst
    B1 Merle Horstra

     

    Team Naam
    B2 Romy Rubingh
    B2 Anniek Dalhuizen
    B2 Nienke Voulon
    B2 Kirstin Hop
    B2 Sennah Nap
    B2 Milou Grootenhuis
    B2 Hedwig Hofstede
    B2 Chanel Seine (K)
    B2 Bente Krol
    B2 Emma Stangenberg

     

    Team Naam
    B3 Noa Freeth
    B3 Noa Wisselink
    B3 Anniek de Jong
    B3 Fleur Strijker
    B3 Indy Veldkamp
    B3 Lise Bos
    B3 Tamar Ganzevles
    B3 Tessa Binnendijk
    B3 Eline Smit
    B3 Roos Ruitenberg