• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

    Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

    Het verhaal achter onze logo!

    Onze verenigings-/hoofdsponsor!

    Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

  • Hierbij zijn de voorlopige teamindelingen jeugd voor het seizoen 2020-2021 beschikbaar gesteld.

    Indien er vragen zijn over de teamindeling, graag mailen naar de TC tc@hvzwolle.nl

    Nog niet alle teams zijn voorzien van een coach of trainer, we zijn hier nog hard mee bezig en indien er vrijwilligers zijn of je weet nog iemand, dan horen wij dit graag!

     

    Categorie F:

    Team Naam
    F1 Burg, Niek van der
    F1 Rijers, Feline
    F1 Noordman, Elin
    F1 Orden, Aniek van
    F1 Brinke, Djaylin ten

     

     Niet spelend lid Lankhorst, Evy
     Niet spelend lid Borgert, Thije

     

     Coach: Cindy Noordman
     Trainer: n.t.b.

     

     

    Categorie E:

     Team Naam
    E1 Bol, Zoey van der
    E1 Stege, Jet van der
    E1 Nieuwenhoven, Lisanne van
    E1 Elshof, Lot
    E1 Es, Lotte van
    E1 Ubro, Kiriana
    E1 Ubro, Milana

     

    Coach: Janet Morsink
    Trainer: Joop Patjanan
      Iris Kouwen

     

     Team Naam
    E2 Houtzeel, Maureen
    E2 Koop, Nikki
    E2 Patjanan, Dynaisha
    E2 Visscher, Yaira
    E2 Eikenaar, Doreen
    E2 Laumans, Tess
    E2 Klooster, Eva van 't
    E2 Berghorst, Isis
    E2 Batenburg, Kirsten van

     

     Niet spelend lid Walinga, Sari
     Niet spelend lid Gelder, Daan van

     

    Coach: Marsha Patjanan
      Sylvia vd Veen
    Trainer: Joop Patjanan
      Iris Kouwen

     

    Categorie D:

     Team Naam
    D1 Alma, Anouk
    D1 Chrispijn, Lara
    D1 Eilander, Naomi
    D1 Visscher, Kyra
    D1 Vos, Mayla M.C.
    D1 Brinke, Kelsey ten
    D1 Wessel, Maud
    D1 Ophoff, Marit

     

    Coach: Jerry Wessels
      Chantal Beltman
    Trainer: Francis Born
      Michelle van Vilsteren

     

    Team Naam
    D2 Knokke, Mees van der
    D2 Dokter, Lisanne
    D2 Lokhorst, Kaylee
    D2 Onland, Hanna
    D2 Laumans, Noa
    D2 Landman, Sanne
    D2 Liesveld, Noor
    D2 Vos, Jorien de

     

    Coach: Miranda Landman
      Fenna de Graaff
    Trainer: Fenna de Graaff

     

    Team Naam
    D3 Grit, Jesse
    D3 Veen, Ravi
    D3 Boekema, Melle
    D3 Huinink, Sibren
    D3 Zwerink, Jasper
    D3 Dam, Lenny
    D3 Klooster, Jesper van 't
    D3 Hesta, Mels
    D3 Verburg, Ture
    D3 Jong, Oscar de

     

    Coach: Els van 't Klooster
      Karen Zwerink
    Trainer: Erwin van de Meij 
      Eva van der Meij

     

    Team Naam
    D4 Blaauwgeers, Madelen
    D4 Horst, Vera ter
    D4 Stoel, Tamar
    D4 Oosterbaan, Guusje
    D4 Handgraaf, Emma
    D4 Jonge, Floor de
    D4 Brouwer, Eva
      Rijpma, Ilse

     

    Coach: n.t.b.
    Trainer: n.t.b.

     

     

    Categorie C:

     

    Team Naam
    JC1 Redder, Morrison
    JC1 Werfhorst, Kyan van de
    JC1 Wakker, Silvan
    JC1 Keijl, Nathan
    JC1 Haar, Devlin van 't
    JC1 Brinke, Jelle Ten
    JC1 Stege, Bernd
    JC1 Evers, Robin
    JC1 Chrispijn, Pascal
    JC1 Dokter, Luuk
    JC1 Enters, Elyoe

     

     Niet spelend lid Kleinlugtenbelt, Thomas 
     Niet spelend lid Garderen van, Tycho

     

    Coach: John ten Brinke
    Trainer: Erwin van de Meij

     

    Team Naam
    C1 Rubingh, Romy
    C1 Voulon, Nienke
    C1 Hop, Kirstin
    C1 Nap, Sennah
    C1 Grootenhuis, Milou
    C1 Hofstede, Hedwig
    C1 Dalhuizen, Anniek

     

    Coach: Merijan ter Wiele
    Trainer:  n.t.b.

     

    Team Naam
    C2 Hasselman, Sara
    C2 Born, Britt
    C2 Schinkel, Sanne
    C2 Helden, Elies van
    C2 Vlijm, Lynn
    C2 Vlijm, Tess
    C2 Pluim, Yara
    C2 Wessel, Amber

     

    Coach: Angela Roossien 
      Ronnie Vlijm
     Trainer: n.t.b.

     

    Team Naam
    C3 Krol, Bente
    C3 Freeth, Noa
    C3 Wisselink, Noa
    C3 Bos, Lise
    C3 Pansier, Alyn
    C3 Mafait, Mara
    C3 Lucas, Janilla
    C3 Wensink, Daimy

     

    Coach: n.t.b.
    Trainer: n.t.b.

     

     

    Categorie B:

     

    Team Naam
    B1 Schinkel, Lynn
    B1 Schaddenhorst, Jolien
    B1 Vos, Jet
    B1 Nijhof, Mellanie
    B1 Pluim, Xavie
    B1 Meiberg, Kristel
    B1 Dijkstra, Suzan
    B1 Lindeboom, Nikki
    B1 Horstra, Merle
    B1 Schaddenhorst, Yinthe

     

    Coach: Esther van de Winkel
    Trainer: Lambert Bouwman
      Esther van de Winkel

     

    Team Naam
    B2 Strijker, Fleur
    B2 Meulenkamp, Noa
    B2 Jong, Anniek de
    B2 Stangenberger, Emma
    B2 Ganzevles, Tamar
    B2 Binnendijk, Tessa
    B2 Veldkamp, Indy
    B2 Seine, Chanel
    B2 Ruitenberg, Roos

     

    Coach: Raoul Meulenkamp
      Angelique Hurink
    Trainer:  n.t.b.

     

     

    Categorie A:

     

    Team Naam
    A1 Voulon, Veronique
    A1 Rolwes, Ayla
    A1 Knol, Suzanne
    A1 Dijkstra, Jorna
    A1 Kok, Esmee
    A1 Rubingh, Sophie
    A1 Huizing, Marit
    A1 Bijsterbosch, Tessa
    A1 Lindeboom, Isa
    A1 Kolk, Naomi van der
    A1 Went, Michelle
    A1 Barry, Hadja

     

    Coach: Monique Horstra
      Naoomi Lorkeers
    Trainer: Monique Horstra
      Naoomi Lorkeers

     

     

    Alvast heel veel succes en plezier in jullie nieuwe teams. Maak er samen een mooi en sportief handbalseizoen van!