• Het promotiefilpje van HV Zwolle!

  Welkom bij de website van Travelbags HV Zwolle!

  Het verhaal achter onze logo!

  Onze verenigings-/hoofdsponsor!

  Onze nieuwsbrief van HV Zwolle in een nieuw jasje!

 • Beste leden, ouders/verzorgers,

  Nu alle teams zijn ingedeeld, kan het nieuwe seizoen als nieuwe vereniging beginnen! Onze vereniging is enorm gegroeid door de fusie en dat brengt mee, dat we veel teams hebben. Deze moeten allen voorzien zijn van een scheidsrechter.

  We hebben al een aantal toppers als scheidsrechter, maar nog lang niet genoeg! Hierbij een oproep om je aan te melden als scheidsrechter! Je kunt verschillende teams fluiten en uiteraard word je zoveel mogelijk ondersteund door ervaren scheidsrechters!

  Voor meer informatie kun je je melden bij mij. Ik hoor het graag. Ook zal ik in de komende weken langs komen bij verschillende teams om scheidsrechters te regelen.

  Groeten,

  Sylvia Kan
  Scheidrechterscoördinator